050-8939030

עורך דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה הוא עורך דין המתמחה במתן ייעוץ וייצוג משפטי בענייני דיני משפחה.

דיני משפחה עוסקים בסוגיות משפטיות הקשורות למשפחות, כגון נישואין, גירושין, משמורת ומזונות ילדים, אימוץ, חלוקת רכוש ואלימות במשפחה.

עורכי דין לענייני משפחה עשויים לעבוד בפרקטיקה פרטית או עבור משרד עורכי דין המתמקד בדיני משפחה. הם עשויים גם לעבוד עבור סוכנויות ממשלתיות, כגון שירותי הגנת ילדים, או ארגונים ללא מטרות רווח המספקים סיוע משפטי למשפחות נזקקות.

עורכי דין לענייני משפחה עשויים לסייע ללקוחות במגוון עניינים משפטיים, לרבות ניסוח ועיון במסמכים משפטיים, ניהול משא ומתן להסדרים, ייצוג לקוחות בהליכים משפטיים ומתן ייעוץ וליווי משפטי לאורך כל ההליך המשפטי.

ענייני דיני משפחה יכולים להיות טעונים ומורכבים מבחינה רגשית, ולכן עורכי דין לענייני משפחה חייבים להיות בעלי כישורי תקשורת ובינאישיים מצוינים כדי לעבוד ביעילות עם לקוחות ולנווט במצבים רגישים. כמו כן, עליהם להתעדכן בשינויים בחקיקה בדיני המשפחה ובפסיקות בתי המשפט שעלולים להשפיע על לקוחותיהם.

עורך דין לענייני משפחה

עורך דין משפחה

משפחה מספקת לנו רגעים מופלאים של אושר, חסד ונחת – אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שמשפחה עלולה להפוך גם מקור למתיחות קשה ואפילו מאבקים מרים, גם סביב רכוש וגם בנסיבות אחרות. בכל מקרה שבו ישנו קונפליקט, הכתובת הנכונה היא פנייה לעורך דין משפחה שהוא עורך דין המתמחה בדיני משפחה. זהו תחום המומחיות העיקרי של עו"ד אלינה ספיר, שמטפלת בכל מקרה ברגישות רבה מאוד ולא פחות מכך גם במקצועיות יתרה ובנחישות.

השירותים העיקריים של עורך דין משפחה

  • עריכת צוואה – כך שהיא תשקף באופן המלא ביותר והמדויק ביותר את רצונו של האדם לגבי חלוקת הנכסים שצבר לאחר מותו, וכמו כן תהיה מוגנת לחלוטין בפני התנגדויות או ניסיונות לסכל את מימושה.
  • הסכמי הורות משותפת – הסכמים שנועדו להבהיר באופן ברור וחד את כל הסוגיות הנוגעות לגידול ילד משותף כשההורים משמשים כהורים בלבד, ללא זוגיות ביניהם. העיגון בכתב, עם ניסוחים שלא משאירים מקום לספק, מאפשר לשני הפרטנרים לצאת לדרך ללא חששות.
  • הסכמי ממון – הסכמים בעלי חשיבות רבה במגוון רחב של סיטואציות. כמו במקרה של הסכם הורות משותפת, גם הסכם ממון נועד למנוע אי הבנות ואי נעימויות עתידיות, באמצעות הסדרה מראש של כל סוגיה פיננסית שעלולה לגרום לקונפליקטים בזמן הנישואין ובפרט במקרים של פרידה.
  • גישור גירושין – שירות עיקרי שמציע עורך דין משפחה הוא תהליך פרודוקטיבי שבזכותו ניתן להיפרד ללא מלחמות ובעיקר בלי עיכובים שמונעים פתיחת דף חדש בחיים. היתרון העיקרי של הליך הגישור במקרה של גירושין הוא המחויבות של המגשרת לייצר מצב Win-Win לטובת כל הצדדים.

יכולת מוכחת לייצר מצבי Win-Win

עו"ד אלינה ספיר אינה רק עורכת דין עתירת ניסיון אלא גם בעלת תואר שני בניהול ויישוב סכסוכים (מאוניברסיטת בר אילן) וכן מגשרת מוסמכת. את הכלים המקצועיים שקיבלה במהלך הלימודים, וכן את הניסיון הרב שצברה ואת האיכויות האישיות שלה – רצון אמיתי לסייע לכל אדם, ובפרט כשהוא במצב רגיש עקב קונפליקטים משפחתיים – היא מביאה לידי ביטוי בכל מקרה שבו היא מטפלת. בהתאם משרד עורכי הדין שהקימה מהווה את הכתובת הנכונה לכל מי שזקוק לכל שירות שהוא של עורך דין משפחה.

 עורך דין משפחה

ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

הסכם הורות משותפת
הסכם הורות משותפת

הורות היא תמיד משימה מורכבת במיוחד (אבל גם מתגמלת מאוד). הורות משותפת, כלומר מצב שבו ההורים אינם בני זוג מלכתחילה, אולם מחליטים להביא לעולם ילד

קרא עוד »
הסכם ממון ידועים בציבור
הסכם ממון ידועים בציבור

ידועים בציבור הוא סטטוס שהולך והופך לרווח יותר ויותר. המעמד המשפטי הייחודי מחייב היערכות מושכלת, ובפרט מומלץ לחתום על הסכם המפרט את ההתנהלות הכלכלית של

קרא עוד »
עורך דין משפחה בגדרה
עורך דין משפחה בגדרה

משפחה היא המוסד החברתי הבסיסי ביותר ובאופן טבעי גם הנפוץ ביותר. במרבית המקרים מתאפיינת המשפחה באחדות מטרה, ובשיתוף פעולה הדוק ופורה למען האינטרסים המשותפים של

קרא עוד »
דילוג לתוכן