050-8939030

עורכת דין אלינה ספיר

עומדת בחזית תחום דיני המשפחה, על כל רבדיו, לרבות תחום הצוואות והירושות, גישור גירושין ומשפחתי, ניהול וישוב סכסוכים, והכל תוך ניסיון ושימת דגש על הימנעות ממלחמות בבתי המשפט.

בעזרת הכלים הרבים שרכשתי, והכשרותיי הנרחבות בתחום הגישור והתיאום ההורי, אני מסייעת ללקוחותיי להבין ולמצות את זכויותיהם, מספקת הדרכה וייעוץ מקיף, כאשר המטרה הסופית אשר נמצאת בראש מעייני היא לאפשר הליך נעים ככל שניתן, בשאיפה להגיע להסכמות הנכונות ביותר בעבור הזוג ובראש ובראשונה בעבור ילדיהם, בדגש על יצירת תקשורת מקרבת אשר תלווה אותם אף לאחר תום ההליכים, שכן חשוב לזכור שכאשר זוג מתגרש, המשפחה (בקונסטלציה קצת אחרת), לעולם נשארת, ולכן חשוב לבנות שני בתים בריאים בעבור הזוג ובעבור ילדיהם הקטנים.

עם ניסיוני הרב בתחום, לרבות תואר שני בניהול וישוב סכסוכים, וכהונתי כסגנית יו"ר פורום גישור בלשכת עורכי הדין מחוז דרום, אני מבינה היטב את המחיר הרגשי והכלכלי שמקרים בתחום דיני המשפחה יכולים לגבות מכל המעורבים בדבר. לכן, אני פועלת במסירות רבה על מנת לסייע ללקוחותיי למצוא את הפתרונות הטובים והיצירתיים ביותר, תוך הגנה על זכויותיהם והאינטרסים שלהם.

מעבר להתמקצעות שלי בתחום הגישור המשפחתי, הנני מעניקה טיפול משפטי בתחום המשפחה (גירושין, מזונות ילדים וקביעת זמני שהות, פירוק שיתוף בנכס משותף, איזון משאבים, אלימות במשפחה וכדומה), צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך, עריכת הסכמים בתחום המשפחה (הסכם ממון, הסכם חיים משותפים, הסכם הורות משותפת וכדומה), כל אלו תוך טיפול עדין ומדויק ובשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיי, תוך שימת דגש על צרכיהם ורצונותיהם.

משרדי מציע:
handshake (4)
יחס רגיש, אישי ומסור
professional (1)
מקצועיות ללא פשרות
work-team
שיתוף פעולה צמוד עם הלקוח
badge (1)
ניסיון עשיר
businessman
זמינות וגמישות בשעות
russia
שירות גם בשפה הרוסית
כתבי מנוי
דילוג לתוכן