050-8939030

עורך דין לענייני משפחה בדרום

בכל משפחה, גם היחסים הטובים והקרובים ביותר עלולים להתערער. לכל אדם יש אינטרסים משלו, ולא תמיד נקודת המבט על המציאות זהה – כולל אצל בני אותה משפחה. במקרים אלה נכנס לתמונה עורך דין לענייני משפחה בדרום, מפני שבלעדיו התוצאה עלולה להיות פגיעה קשה – קודם כל כלכלית אבל גם רגשית. עו"ד אלינה ספיר היא מומחית לדיני משפחה עם ניסיון רב בהושטת עזרה במגוון רחב של מצבי מצוקה.

תחומי העיסוק של עורך דין לענייני משפחה בדרום

  • גירושין – תחום שמחייב התנהלות רגישה על-מנת לאפשר את סיום הפרק הנוכחי בזמן הקצר ביותר האפשרי, ובתנאים אופטימליים. בפרט חשוב להקדיש תשומת לב לסעיפים הקריטיים בכל הסכם גירושין הדן בכל נושא הילדים – אחריות הורית, זמני שהות וגובה המזונות. במידת הצורך יתבצע גם פירוק שיתוף בנכסים משותפים ואיזון הזכויות שנצטברו לכל אחד מבני הזוג.
  • צוואות וירושות – תחום נוסף שנוצרים סביבו סכסוכים קשים בתוך המשפחה. השירות של עו"ד לענייני משפחה כולל עריכת צוואות, הגנה על צוואות בבית המשפט, התנגדות לצו קיום צוואה, התנגדות למתן צו ירושה ועוד.
  • עריכת הסכמים – ובהם הסכם גירושין, הסכם ממון, הסכם הורות משותפת והסכם חיים משותפים ועוד, תוך עיגון כל האינטרסים המהותיים של הלקוח או הלקוחה באופן ברור וחד.
  • ייפוי כוח מתמשך – מסמך המקבל את אישורו של האפוטרופוס הכללי, ומאפשר לכל אדם לקבוע מי ינהל את ענייניו השונים – רפואיים, כלכליים, אישיים – אם הוא עצמו לא יהיה כשיר לעשות זאת. חשוב להדגיש שלא כל עו"ד מוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך, אלא רק מי שעברו הכשרות ספציפיות.

יכולות גישור גבוהות – ונחישות ללא פשרות

עורך דין לענייני משפחה בדרום נדרש לטפל במרבית הסוגיות המגיעות אליו בנחישות וגם ברגישות. עו"ד אלינה ספיר בחרה להתמקד בתחום המשפחה מתוך הבנה שבמקום זה נוצרת המצוקה הרבה ביותר, ולכן השירות שלה יהיה המועיל ביותר האפשרי. עו"ד אלינה ספיר מביאה לידי ביטוי יכולות תקשורת מקרבת, ניסיון בגישור (עו"ד ספיר היא גם מגשרת מוסמכת ובעלת תואר שני ביישוב וניהול סכסוכים), ולא פחות מכך את הנחישות ההכרחית על-מנת להבטיח לכל לקוח ולכל לקוחה את מיצוי זכויותיהם והגנה מלאה על האינטרסים החשובים להם.

עורך דין לענייני משפחה בדרום

ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
עורך דין לענייני משפחה בדרום

עוד בנושא

הסכם הורות משותפת
הסכם הורות משותפת

הורות היא תמיד משימה מורכבת במיוחד (אבל גם מתגמלת מאוד). הורות משותפת, כלומר מצב שבו ההורים אינם בני זוג מלכתחילה, אולם מחליטים להביא לעולם ילד

קרא עוד »
הסכם ממון ידועים בציבור
הסכם ממון ידועים בציבור

ידועים בציבור הוא סטטוס שהולך והופך לרווח יותר ויותר. המעמד המשפטי הייחודי מחייב היערכות מושכלת, ובפרט מומלץ לחתום על הסכם המפרט את ההתנהלות הכלכלית של

קרא עוד »
עורך דין משפחה בגדרה
עורך דין משפחה בגדרה

משפחה היא המוסד החברתי הבסיסי ביותר ובאופן טבעי גם הנפוץ ביותר. במרבית המקרים מתאפיינת המשפחה באחדות מטרה, ובשיתוף פעולה הדוק ופורה למען האינטרסים המשותפים של

קרא עוד »
דילוג לתוכן