050-8939030

עורך דין משפחה בגדרה

משפחה היא המוסד החברתי הבסיסי ביותר ובאופן טבעי גם הנפוץ ביותר. במרבית המקרים מתאפיינת המשפחה באחדות מטרה, ובשיתוף פעולה הדוק ופורה למען האינטרסים המשותפים של חברי קבוצה זו. יחד עם זאת יש גם מצבים שבהם נוצרים קונפליקטים שונים, ובמקרים כאלה כדאי להיעזר בשירותיו של עורך דין משפחה בגדרה או לפי אזור מגוריכם. בפרט מסייע עו"ד מומחה לדיני משפחה בעריכת הסכמים שמעגנים באופן ברור וחד-משמעי את ההסכמות שבין חברי המשפחה השונים. עו"ד אלינה ספיר אמונה על מתן שירותים אלה מתוך תחושת שליחות ועל בסיס התנהלות אחראית במיוחד.

אילו הסכמים חשוב לערוך בעזרת עורך דין משפחה בגדרה?

  • הסכם גירושין – האופן שבו מתגרשים משפיע באופן דרמטי על החיים, למשך שנים רבות מאוד. בפרט ישנה חשיבות עצומה לזמני השהות (מה שבעבר כונה 'הסדרי ראיה') ולגובה דמי המזונות – אבל גם לסעיפים העוסקים בפרמטרים נוספים, כגון חינוך העתידי של הילדים ושיתוף פעולה בין ההורים בכל הקשור לילדים. הניסיון של עורך דין משפחה בגדרה ובכלל מבטיח הגנה מיטבית על כל האינטרסים המהותיים, בדגש על בניית 2 בתים בריאים לזוג המתגרש יחד עם ילדיהם.
  • הסכם ממון – הסכם שמקדים תרופה למכה ומונע עוגמת נפש משמעותית, ועוד יותר מכך פגיעה כלכלית קשה, בעתיד. גיבוש הסדר פיננסי מחייב, מנטרל מוקשים הקשורים לממון ומבטיח זוגיות שמבוססת על אהבה אמיתית. כך, הסכם הממון אף מונעת מלחמה וריבים במידה והזוג מחליט בסופו של יום על פרידה וגירושין.
  • הסכם הורות משותפת – עוד ועוד ישראלים, בכל רחבי הארץ, בוחרים להפריד בין זוגיות לבין צאצאים ומביאים לעולם ילדים על בסיס הורות משותפת. הסכם מפורט במקרים אלה מונע אי הבנות ומסדיר את כל הסוגיות הרבות הקשורות לגידול הילד או הילדה במצב שלא חיים יחד.
  • הסכם חיים משותפים – מדובר בהסכם המסדיר את כל ההסכמות ביחס לילדים ו/או ממון במצב של פרידה, בקרב זוגות אשר בחרו לא להתחתן אולם חיים בשיתוף ומוגדרים כידועים בציבור.

קשב מלא והתנהלות רגישה

עורך דין משפחה בגדרה נדרש לא "רק" ליכולות מקצועיות אלא גם לרגישות רבה עקב העיסוק בסוגיות שעלולות להיות נפיצות. דבר נוסף ולא פחות חשוב הינו קשב מלא ללקוחות וידע נרחב בעקרונות התקשורת המקרבת, גם במקרי גירושין וגם כשהמטרה היא הרחבת התא המשפחתי. עו"ד אלינה ספיר בעלת תואר שני בניהול ויישוב סכסוכים מטעם אונ' בר אילן והתמחויות רבות בתחום הגישור, מה שמאפשר לה לנהל תיקים בכל רמת קונפליקט ולהגיע לפתרונות יצירתיים גם בקונפליקטים סבוכים שנראים בלתי פתירים לכאורה. את כל השירותים מספקת עו"ד ספיר מתוך תחושת שליחות, אשר היא זו שהובילה אותה לעסוק בתחום המשפחה, על כל רבדיו.

עורך דין משפחה בגדרה

ליצירת קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
עורך דין משפחה בגדרה

עוד בנושא

דילוג לתוכן